Kom när du vill. Lås när du går.

Se nedan vilka butiker som har 24/7.

Det innebär att du kan komma precis när du vill, 24 timmar per dygn, 7 dagar i veckan, 365 dagar per år. För att förbereda och fylla bilen inför nästa dags jobb, slippa stressa i rusningstrafiken, jobba när du vill och behöver, lösa akuta problem direkt när de uppstår. 
 
Du får access till hela butiken, dygnet runt. Kom när du vill. Lås när du går.  
 
Vill du också bli stammis? Kontakta:
Selga Borås: Uwe Mirsch, e-post: uwe.mirsch@selga.se
Selga Gällivare: Kenneth Johansson, e-post: kenneth.johansson@selga.se
Selga Göteborg: Rikard Ranieli, e-post: rikard.ranieli@selga.se tel: 031-69 55 06
Selga Huddinge: Emil Hallstener, e-post: emil.hallstener@selga.se
Selga Jönköping: Håkan Elbrink, e-post: hakan.elbrink@selga.se
Selga Kiruna: Catarina Lind, e-post: catarina.lind@selga.se
Selga Malmö: Stefan Hansson, e-post: stefan.hansson@selga.se
Selga Mariestad: Jonas Jonsson, e-post:jonas.jonsson@selga.se
Selga Norrtälje: Henrik Sundholm, e-post: henrik.sundholm@selga.se tel: 0176-941 52
Selga Piteå: Mikael Markstedt,  e-post: mikael.markstedt@selga.se tel: 0910-58 19 50
Selga Uddevalla: Martin Wallén, e-post: martin.wallen@selga.se
Selga Umeå: Pasi Mäkeläinen, e-post: pasi.makelainen@selga.se
Selga Västerås: Johannes Hellberg, e-post: johannes.hellberg@selga.se