false (Visa projekt)
Vi har uppdaterat vår integritetspolicy. Visa information

Justering av kabelpriser från 190401. Läs mer >> 

Update Cart?

Changing division would affect availability and pricing of products in your cart.

Please update your zip code for accurate availability information.
Totalt:
text.skipToContent text.skipToNavigation
Selga-24_7-banner_2018_950x200px.png

Kom när du vill. Lås när du går.


Nu har vi 24/7 även i Uddevalla!
Se nedan vilka övriga butiker som  har 24/7.
 
Det innebär att du kan komma precis när du vill, 24 timmar per dygn, 7 dagar i veckan, 365 dagar per år. För att förbereda och fylla bilen inför nästa dags jobb, slippa stressa i rusningstrafiken, jobba när du vill och behöver, lösa akuta problem direkt när de uppstår. 
 
Du får access till hela butiken, dygnet runt. Kom när du vill. Lås när du går.  

Vill du också bli stammis? Kontakta:
Selga Gällivare: Kenneth Johansson, e-post: kenneth.johansson@selga.se
Selga Göteborg: Johannes Karlsson, e-post: johannes.karlsson@selga.se
Selga Huddinge: Emil Hallstener, e-post: emil.hallstener@selga.se
Selga Jönköping: Håkan Elbrink, e-post: hakan.elbrink@selga.se
Selga Mariestad: Jonas Jonsson, e-post: jonas.jonsson@selga.se
Selga Norrtälje: Henrik Sundholm, e-post: henrik.sundholm@selga.se tel: 0176-941 52
Selga Uddevalla: Martin Wallén, e-post: martin.wallen@selga.se
Selga Umeå: Ulf Johansson, e-post: ulf.johansson@selga.se
 
 

 

Välkommen till Selgas webbshop - din distributör av elartiklar.
 
Fler än 10 000 elektriker och industrikunder handlar från Selga varje dag – en fullsortimentgrossist för elartiklar. Selga har sålt elmaterial sedan 1969 och har butiker i hela landet. Våra kunder omfattar elektriker, stora installatörsfirmor, byggföretag, fastighetsägare, automationsspecialister och stora industriföretag. Utöver vår webbshop tillhandahåller vi EDI-lösningar och Punch Out. På Selga tillhandahåller vi ett brett spektrum av hållbara och innovativa produkter och tjänster för automation, tekniska lösningar och energieffektivisering. Fråga oss först! Vårt sortiment omfattar belysning, kablar, elnätsmateriel, strömställarsortiment, industrikomponenter, tele/data, laddstolpar, solpaneler, smart hemteknik och produkter för värme och komfort. Är du en registrerad kund kan du se dina priser och lagertillgänglighet direkt i webbshopen. Vi har 120.000 artiklar i vårt sortiment från kända varumärken som Schneider Electric, ABB, Hager, Garo, PM flex, Draka, Zebra, Bizline, Gigamedia och många fler. Registrera dig som Selgakund idag.